Tel.: 00421 41 763 45 24, Mobil: 00421 905 471 582
Robbe Modellsport

Plastikové modely

zoradiť produtky podľa
dostupnosti / ceny / názvu
Stránka / 18

Classic Kit auto Ford Fiesta RS...

Classic Kit auto Ford Fiesta RS WRC 1:32
AF-A03413
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit auto Mini Countryman...

Classic Kit auto Mini Countryman WRC 1:32
AF-A03414
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit autobus B Type...

Classic Kit autobus B Type Omnibus 1:32
AF-A06443
1 - 4 dní
28,52 €
31,00 €

Classic Kit diorama Bamboo House...

Classic Kit diorama Bamboo House 1:32
AF-A06382
1 - 4 dní
28,52 €
31,00 €

Classic Kit diorama Desert...

Classic Kit diorama Desert Outpost 1:32
AF-A06381
1 - 4 dní
26,40 €
28,70 €

Classic Kit diorama Frontier...

Classic Kit diorama Frontier Checkpoint 1:32
AF-A06383
1 - 4 dní
28,52 €
31,00 €

Classic Kit diorama Strongpoint...

Classic Kit diorama Strongpoint 1:32
AF-A06380
1 - 4 dní
26,40 €
28,70 €

Classic Kit figurky AS Special...

Classic Kit figurky AS Special Air Service 1:32
AF-A02720
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit figurky WWII...

Classic Kit figurky WWII Japanese Infantry 1:72
AF-A01718
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit letadlo Armstrong...

Classic Kit letadlo Armstrong Whitworth Whitley Mk.V 1:72 nová forma
AF-A08016
1 - 4 dní
34,04 €
37,00 €

Classic Kit letadlo Avro...

Classic Kit letadlo Avro Lancaster BIF.E./BIII 1:72
AF-A08013
1 - 4 dní
30,54 €
33,20 €

Classic Kit letadlo Avro...

Classic Kit letadlo Avro Lancaster BII 1:72
AF-A08001
1 - 4 dní
31,56 €
34,30 €

Classic Kit letadlo Avro...

Classic Kit letadlo Avro Lancaster Dambusters 1:72
AF-A09007
1 - 4 dní
37,81 €
41,10 €

Classic Kit letadlo BAe Harrier...

Classic Kit letadlo BAe Harrier GR7a/GR9 1:72
AF-A04050
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Boeing 707...

Classic Kit letadlo Boeing 707 1:144
AF-A05171
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo Boeing 727...

Classic Kit letadlo Boeing 727 1:144
AF-A04177A
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Boeing...

Classic Kit letadlo Boeing 737-100 1:144
AF-A04178A
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Boulton Paul...

Classic Kit letadlo Boulton Paul Defiant 1:72 nová forma
AF-A02069
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Boulton Paul...

Classic Kit letadlo Boulton Paul Defiant Mk.I (1:48)
AF-A05128
1 - 4 dní
26,13 €
28,40 €

Classic Kit letadlo Bristol...

Classic Kit letadlo Bristol Blenheim MK1f (1:72)
AF-A04059
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Bristol...

Classic Kit letadlo Bristol Blenheim MkIV Fighter 1:72
AF-A04017
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo D.H.Comet 4B...

Classic Kit letadlo D.H.Comet 4B 1:144 - reedice
AF-A04176
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo de Havilland...

Classic Kit letadlo de Havilland Mosquito NF.II/FB.VI/MkXVIII 1:72
AF-A03019
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit letadlo de Havilland...

Classic Kit letadlo de Havilland Mosquito PRXVI 1:48
AF-A07112
1 - 4 dní
32,29 €
35,10 €

Classic Kit letadlo de Havilland...

Classic Kit letadlo de Havilland Tiger Moth 1:72
AF-A01024
1 - 4 dní
6,90 €
7,50 €

Classic Kit letadlo de Havilland...

Classic Kit letadlo de Havilland Vampire T.11 1:72
AF-A02058
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Dornier...

Classic Kit letadlo Dornier Do17Z 1:72
AF-A05010
1 - 4 dní
22,36 €
24,30 €

Classic Kit letadlo Douglas A-4B...

Classic Kit letadlo Douglas A-4B Skyhawk 1:72
AF-A03029
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit letadlo Douglas C-47...

Classic Kit letadlo Douglas C-47 A/D Skytrain 1:72
AF-A08014
1 - 4 dní
33,30 €
36,20 €

Classic Kit letadlo Douglas...

Classic Kit letadlo Douglas Dakota 1:72
AF-A08015
1 - 4 dní
30,91 €
33,60 €

Classic Kit letadlo Douglas...

Classic Kit letadlo Douglas Dakota MkIII with Willys Jeep 1:72
AF-A09008
1 - 4 dní
40,48 €
44,00 €

Classic Kit letadlo English...

Classic Kit letadlo English Electric Lightning F1/F1A/F2/F3 1:48 reedice
AF-A09179
1 - 4 dní
40,48 €
44,00 €

Classic Kit letadlo English...

Classic Kit letadlo English Electric Lightning F2A 1:72
AF-A04054
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo English...

Classic Kit letadlo English Electric Lightning F6 1:72
AF-A05042
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo Fairey...

Classic Kit letadlo Fairey Swordfish Mk1 Floatplane 1:72
AF-A05006
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo Focke Wulf...

Classic Kit letadlo Focke Wulf Fw190A-8 1:72
AF-A01020
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit letadlo Fokker E.II...

Classic Kit letadlo Fokker E.II Eindecker (1:72)
AF-A01086
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit letadlo Folland Gnat...

Classic Kit letadlo Folland Gnat 1:48
AF-A05123
1 - 4 dní
22,36 €
24,30 €

Classic Kit letadlo Folland Gnat...

Classic Kit letadlo Folland Gnat T1 1:72
AF-A01006
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit letadlo Fouga...

Classic Kit letadlo Fouga Magister 1:72
AF-A03050
1 - 4 dní
13,06 €
14,20 €

Classic Kit letadlo Gloster...

Classic Kit letadlo Gloster Gladiator MKI 1:72
AF-A02052
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Gloster...

Classic Kit letadlo Gloster Gladiator MkII 1:72
AF-A02063
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Gloster...

Classic Kit letadlo Gloster Javelin 1:48
AF-A12007
1 - 4 dní
61,82 €
67,20 €

Classic Kit letadlo Handley Page...

Classic Kit letadlo Handley Page 0/400 1:72
AF-A06007
1 - 4 dní
27,51 €
29,90 €

Classic Kit letadlo Handley Page...

Classic Kit letadlo Handley Page Halifax B MKIII 1:72
AF-A06008A
1 - 4 dní
27,51 €
29,90 €

Classic Kit letadlo Harrier...

Classic Kit letadlo Harrier AV-8A 1:72 nová forma
AF-A04057
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Hawker Fury...

Classic Kit letadlo Hawker Fury 1:48
AF-A04103
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Hawker...

Classic Kit letadlo Hawker Hurricane Mk.I 1:48 nová forma
AF-A05127
1 - 4 dní
22,36 €
24,30 €

Classic Kit letadlo Hawker...

Classic Kit letadlo Hawker Hurricane Mk1 - Tropical (1:48)
AF-A05129
1 - 4 dní
24,75 €
26,90 €

Classic Kit letadlo Hawker...

Classic Kit letadlo Hawker Hurricane MkI 1:24
AF-A14002A
1 - 4 dní
68,63 €
74,60 €

Classic Kit letadlo Hawker...

Classic Kit letadlo Hawker Hurricane MKI Early 1:72
AF-A02067
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Hawker...

Classic Kit letadlo Hawker Siddeley Harrier GR1 1:72
AF-A03003
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit letadlo Hawker...

Classic Kit letadlo Hawker Siddeley Harrier GR3 1:72
AF-A04055
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Heinkel...

Classic Kit letadlo Heinkel HEIII P2 1:72 nová forma
AF-A06014
1 - 4 dní
30,91 €
33,60 €

Classic Kit letadlo Junkers JU87...

Classic Kit letadlo Junkers JU87 Stuka 1:72 nová forma
AF-A03087
1 - 4 dní
13,71 €
14,90 €

Classic Kit letadlo Junkers Ju88...

Classic Kit letadlo Junkers Ju88 A4 1:72
AF-A03007
1 - 4 dní
13,06 €
14,20 €

Classic Kit letadlo...

Classic Kit letadlo Messerschmitt Bf109E- Tropical 1:48
AF-A05122A
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo...

Classic Kit letadlo Messerschmitt Bf109E-4/E-1 1:48
AF-A05120A
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo...

Classic Kit letadlo Messerschmitt Bf109E-7/Tropical 1:72
AF-A02062
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo...

Classic Kit letadlo Messerschmitt Bf109G-6 1:72
AF-A02029A
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo...

Classic Kit letadlo Messerschmitt Bf110C-2/C-4 1:72
AF-A03080
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit letadlo...

Classic Kit letadlo Messerschmitt Bf110E-2 Trop 1:72
AF-A03081
1 - 4 dní
13,06 €
14,20 €

Classic Kit letadlo Mitsubishi...

Classic Kit letadlo Mitsubishi Zero A6M2b 1:72
AF-A01005
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit letadlo Nakajima...

Classic Kit letadlo Nakajima B5N1 Kate (1:72)
AF-A04060
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Nakajima...

Classic Kit letadlo Nakajima B5N2 Kate 1:72 nová forma
AF-A04058
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo North...

Classic Kit letadlo North American Aviation P-51K/RF Mustang 1:24
AF-A14003A
1 - 4 dní
62,10 €
67,50 €

Classic Kit letadlo North...

Classic Kit letadlo North American F-86F Sabre 1:72
AF-A03082A
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit letadlo Red Arrows...

Classic Kit letadlo Red Arrows Gnat 1:48
AF-A05124
1 - 4 dní
22,36 €
24,30 €

Classic Kit letadlo Red Arrows...

Classic Kit letadlo Red Arrows Hawk 1:72
AF-A02005B
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Royal...

Classic Kit letadlo Royal Aircraft Facility BE2C (1:72)
AF-A02101
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Short...

Classic Kit letadlo Short Sunderland III 1:72
AF-A06001
1 - 4 dní
27,51 €
29,90 €

Classic Kit letadlo Spitfire...

Classic Kit letadlo Spitfire MkXII 1:48
AF-A05117
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo Spitfire...

Classic Kit letadlo Spitfire PRXIX 1:48
AF-A05119
1 - 4 dní
20,61 €
22,40 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Seafire FR46/47 1:48
AF-A06103
1 - 4 dní
26,40 €
28,70 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire Mk.I 1:48 nová forma
AF-A05126
1 - 4 dní
22,36 €
24,30 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire Mk.Va 1:72
AF-A02102
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire Mk1a 1:72
AF-A01071A
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire MK22 1:72
AF-A02033
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire MkIa 1:24
AF-A12001A
1 - 4 dní
60,44 €
65,70 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire MkIXc 1:72
AF-A02065A
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire MkVB 1:48
AF-A05125
1 - 4 dní
22,36 €
24,30 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire MkVb 1:72
AF-A02046A
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Spitfire PRXIX 1:72
AF-A02017
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit letadlo Supermarine...

Classic Kit letadlo Supermarine Swift F.R. Mk5 1:72
AF-A04003
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit letadlo Vickers...

Classic Kit letadlo Vickers Vanguard 1:144 reedice
AF-A03171
1 - 4 dní
14,08 €
15,30 €

Classic Kit letadlo Westland Sea...

Classic Kit letadlo Westland Sea King HC.4 1:72 nová forma
AF-A04056
1 - 4 dní
17,20 €
18,70 €

Classic Kit loď HMS Belfast 1:600

Classic Kit loď HMS Belfast 1:600
AF-A04212
1 - 4 dní
18,86 €
20,50 €

Classic Kit loď RAF Rescue...

Classic Kit loď RAF Rescue Launch 1:72
AF-A05281
1 - 4 dní
24,01 €
26,10 €

Classic Kit loď RMS Queen...

Classic Kit loď RMS Queen Elizabeth 1 1:600
AF-A06201
1 - 4 dní
28,52 €
31,00 €

Classic Kit military 17 Pdr...

Classic Kit military 17 Pdr Anti-Tank Gun 1:32 reedice
AF-A06361
1 - 4 dní
30,91 €
33,60 €

Classic Kit military 25pdr Field...

Classic Kit military 25pdr Field Gun and Quad 1:76
AF-A01305
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit military 88mm Gun &...

Classic Kit military 88mm Gun & Sd Kfz7 Tractor 1:76
AF-A02303
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit military Albion...

Classic Kit military Albion Fueller 1:48 nová forma
AF-A03312
1 - 4 dní
15,46 €
16,80 €

Classic Kit military Bedford MWD...

Classic Kit military Bedford MWD Light Truck 1:48 nová forma
AF-A03313
1 - 4 dní
15,46 €
16,80 €

Classic Kit military Bedford...

Classic Kit military Bedford QLD/QLT Trucks 1:76
AF-A03306
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit military Bofors 40mm...

Classic Kit military Bofors 40mm Gun and Tractor 1:76
AF-A02314
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit military Bren Gun...

Classic Kit military Bren Gun Carrier and 6pdr Anti-Tank Gun 1:76
AF-A01309
1 - 4 dní
6,53 €
7,10 €

Classic Kit military Higgins...

Classic Kit military Higgins LCVP 1:72
AF-A02340
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €

Classic Kit military LCM and...

Classic Kit military LCM and Sherman 1:76
AF-A03301
1 - 4 dní
12,33 €
13,40 €

Classic Kit military LWB Land...

Classic Kit military LWB Land Rover Hard Top and Trailer 1:76
AF-A02324
1 - 4 dní
9,29 €
10,10 €
Stránka / 18

V nákupnom košíku
nemáte žiadne položky

Vyhľadávanie
Aktuality
Časopis RC modely 1/2017 už v predaji. (13.01.)
Časopisy RC Revue 1/17 už v predaji (04.01.)

Časopis Model Hobby 1/17 už v predaji. (02.01.)
Stav skladu

Stav skladu je automaticky aktualizovaný (min. 1×/deň).

ihneď: tovar je u nás na sklade, u Vás môže byť do 24h alebo si ho môžete už aj dnes vyzdvihnúť u nás v predajni.

1 - 4 (5, 6) dní: tovar je na sklade u našich dodávateľov, odosielame ho ihneď po prijatí na sklad.

×: tovar nie je ani u dodávateľov alebo nie je info o stave skladu, približný termín dodania Vám preveríme na požiadanie.

Doprava
Pošta = 3,- €
pri objednávke nad 100 € doprava zdarma
Kuriér = 5,- €
pri objednávke nad 200 € doprava zdarma
Nákup na splátky

Vážení zákazníci, okrem tradičneho spôsobu nákupu môžete využiť aj nákup na splátky.

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Produkt pridaný do košíka